Doğal Serinliği Keşfet. Dünyayı Değiştir!

Evaporatif sistemle çalışan sulu klimaların karbondioksit salınımı diğer sistem klimalara göre oldukça düşüktür. Bununla birlikte enerji tüketimi çok az olduğu için aşırı çevreci sistemlerdir. Kurak iklimlerde havada bulunan nem artar bununla birlikte solunan havayı temizler ve yumuşatır. Evaporatif sulu soğutma açık ve yarı açık ortamda ekonomik ve çevresel yönden büyük faydalar sağlamaktadır. Doğal soğutma sağlayan Kabel Evaporatif sulu soğutucular çevreye dost cihazlardır.

Ortamdaki hava dışarıdaki hava ile sürekli sirküle ettiği için ortam havası sürekli yenilenir. Bununla birlikte her zaman taze ve soğuk hava elde edilir. Portatif sulu klima sistemleri sağlıklıdır.

Soğutucunun içinde havaya koku yayan kirli unsurları ve kirleri tutan bir filtre bulunmaktadır. Bu odanın havasının kalitesini artırmaktadır.

Kabel Portatif Sulu Klima Ürünleri

Taşınabilir Evaporatif sulu soğutma sistemleri hakkında on yıllık tecrübesi olan Kabel Sulu Klima uzmanları olarak doğal soğutma sağlama konusunda yardımcı olmaya hazırız. Kabel ürünleri birçok farklı ihtiyaç için farklı mekanlarda kullanılabilir. Bir sulu klima almadan önce emin olmak istiyorsanız bizimle lütfen görüşünüz.